• Programma

  • Programma

    WedstrijddatumTeamAanvangstijdWedstrijdVeld
    22-09-2021WDS O23-120:00Woerden O23-3 - WDS O23-1veld 4
    25-09-2021WDS JO8-108:30CVC Reeuwijk JO8-2 - WDS JO8-1veld 2
    25-09-2021WDS JO10-108:30Rohda '76 JO10-1 - WDS JO10-1veld 3
    25-09-2021WDS JO11-208:45WDS JO11-2 - ESTO JO11-2veld 3
    25-09-2021WDS JO13-108:45WDS JO13-1 - Rohda '76 JO13-2veld 1
    25-09-2021WDS JO9-109:45Be Fair JO9-4 - WDS JO9-15B-links
    25-09-2021WDS JO12-110:15WDS JO12-1 - VEP JO12-1veld 3
    25-09-2021WDS JO14-110:15ARC JO14-2 - WDS JO14-1veld 4
    25-09-2021WDS 312:00WDS 3 - ARC 12veld 2
    25-09-2021WDS JO18-112:00WDS JO18-1 - Sportlust '46 JO18-1veld 1
    25-09-2021WDS 212:15Jodan Boys, de 4 - WDS 2veld 6
    25-09-2021WDS JO11-112:30RVC '33 JO11-1 - WDS JO11-1veld 3
    25-09-2021WDS 414:30WDS 4 - Linschoten 2veld 2
    25-09-2021WDS O23-114:30WDS O23-1 - FC Lisse O23-3veld 1
    25-09-2021WDS 114:30Hazerswoudse Boys 1 - WDS 1veld 1
    25-09-2021WDS 35+114:30Soccer Boys 35+2 - WDS 35+1veld 3
    25-09-2021WDS 516:00Alphia 6 - WDS 5veld 9-Alphia
    02-10-2021WDS JO11-109:45Jodan Boys, de JO11-2 - WDS JO11-1veld 3
    02-10-2021WDS JO14-110:00WDS JO14-1 - Jodan Boys, de JO14-2veld 1
    02-10-2021WDS JO12-110:30ONA JO12-1 - WDS JO12-1veld 2
    02-10-2021WDS JO16-110:30Rohda '76 JO16-1 - WDS JO16-1veld 2
    02-10-2021WDS 212:00WDS 2 - FC Oudewater 3veld 1
    02-10-2021WDS 512:30WDS 5 - Rohda '76 6veld 2
    02-10-2021WDS 114:30WDS 1 - Stolwijk 1veld 1
    02-10-2021WDS 35+114:30WDS 35+1 - Linschoten 35+1veld 2
    02-10-2021WDS 314:30Siveo '60 3 - WDS 3veld 2
    02-10-2021WDS JO18-115:30Nieuwerkerk JO18-4 - WDS JO18-1veld 5
    02-10-2021WDS O23-116:30Olympia O23-2 - WDS O23-1veld 1
    09-10-2021WDS JO9-108:30Be Fair JO9-3 - WDS JO9-1veld 1
    09-10-2021WDS JO12-108:30Sportlust '46 JO12-3 - WDS JO12-1veld 6
    09-10-2021WDS JO11-208:45WDS JO11-2 - Jodan Boys, de JO11-4veld 3
    09-10-2021WDS JO8-109:00WDS JO8-1 - ESTO JO8-2veld 2
    09-10-2021WDS JO10-109:00WDS JO10-1 - Sportlust '46 JO10-4veld 2
    09-10-2021WDS JO13-109:45VEP JO13-3 - WDS JO13-1veld 1-VEP
    09-10-2021WDS JO16-110:00WDS JO16-1 - DSO JO16-3veld 2
    09-10-2021WDS JO14-110:00WDS JO14-1 - Alphia JO14-2veld 1
    09-10-2021WDS JO11-110:15WDS JO11-1 - Olympia JO11-2JMveld 3
    09-10-2021WDS 211:15VEP 3 - WDS 2veld 1-VEP
    09-10-2021WDS 312:00WDS 3 - FC Oudewater 4veld 2
    09-10-2021WDS JO18-112:00WDS JO18-1 - Alphense Boys JO18-2veld 1
    09-10-2021WDS 513:30Gouda 7 - WDS 5veld 2
    09-10-2021WDS 414:30WDS 4 - Woerden 3veld 2
    09-10-2021WDS O23-114:30WDS O23-1 - Woerden O23-2veld 1
    09-10-2021WDS 114:30Moordrecht 1 - WDS 1veld 1
    09-10-2021WDS 35+114:30Moerkapelle 35+1 - WDS 35+1veld 2
    16-10-2021WDS JO13-108:45WDS JO13-1 - ESTO JO13-4veld 1
    16-10-2021WDS JO14-111:00DSO JO14-2 - WDS JO14-1veld 7
    16-10-2021WDS 212:00WDS 2 - Sportlust '46 4veld 1
    16-10-2021WDS JO16-112:15Kamerik JO16-1 - WDS JO16-1veld 1
    16-10-2021WDS JO18-112:15Cabauw JO18-1 - WDS JO18-1veld 1
    16-10-2021WDS 512:30WDS 5 - Olympia 3veld 2
    16-10-2021WDS 114:30WDS 1 - ASW 1veld 1
    16-10-2021WDS 35+114:30WDS 35+1 - FC Oudewater 35+1veld 2
    16-10-2021WDS 414:30Rijnstreek 3 - WDS 4veld 1
    16-10-2021WDS 316:15Jodan Boys, de 6 - WDS 3veld 2
    16-10-2021WDS O23-116:30Rohda '76 O23-1 - WDS O23-1veld 3