• Wijziging corona maatregelen vanaf 25 september

    22 sep 2021
  • Vanaf 25 september veranderen de corona maatregelen, dit heeft ook gevolgen voor onze kantine.

    Wij moeten hierbij het protocol van het NOC*NSF volgen. Klik hier voor het volledige protocotol. Samengevat komt het op het volgende neer:

    Sportkantines zijn vanaf zaterdag zonder coronatoegangsbewijs toegankelijk als bezoekers alleen naar binnen gaan om eten en drinken af te halen aan de bar. Bezoekers die in de kantine willen gaan zitten om hun bestelling te nuttigen, moeten hun CoronaCheck-app wel laten zien omdat sportkantines onder de horeca vallen.

    Alle bezoekers mogen dus eten en drinken bij de bar afhalen. Bezoekers die in de kantine gaan zitten moeten hun CoronaCheck-app laten zien. Wij gaan hier als WDS op handhaven, dus zorg dat je de code kunt laten zien. Dit geldt ook voor de biljartavonden.