• In het Zegveldse Siveo trof WDS een tegenstander die op een opleving na een matig seizoen achter zich had. Siveo had zich reeds in veiligheid gespeeld en niets meer te winnen of te verliezen. Na een acceptabel begin van de bezoekers bleek de ware geest al enigszins verdwenen en zakte met name de duelkracht af. Voor de thuisploeg was een winstpartij de enige optie om nog een kans tot overleven te realiseren. Daarbij waren de Driebruggenaren afhankelijk van de resultaten op de andere velden. De blauwgelen uit Zegveld begonnen nog aardig aan de partij maar zagen zich bij de eerste de beste counter van de Driebruggenaren met een doelpunt tegen geconfronteerd; 1-0 door Eric Cromwijk. De bezoekers creëerden een veldoverwicht maar de WDS-defensie stond als het spreekwoordelijke huis. Verder dan een vrije trap van Bregman die de lat raakte kwamen de bezoekers niet. Na de pauze was de inspiratie bij Siveo weggeëbd. In deze fase was het feitelijk wachten op de beslissende treffer van WDS. Die kwam in de 83e minuut toen Jaco de Hoog knap binnentikte: 2-0. Omdat medekandidaten geen voor WDS gunstig uitpakkende resultaten boekten, kon de derde positie van onderen niet verlaten worden. Degradatie was hiermee een feit.