• Zaterdag speelde WDS de thuiswedstrijd tegen Moerkapelle. Op het zonovergoten Wierickeweide begon WDS in de vertrouwde opstelling, alleen de geblesseerde Elwin werd vervangen voor Jaco.

    WDS begon gretig aan de wedstrijd en wist vanaf minuut 1 elk duel te winnen. Het duurde niet lang voor deze gretigheid werd beloond. Dankzij goed doordrukken maakte Ivo de 1-0 na een paar minuten spelen. WDS ging de gehele eerste helft zo door en kwam dankzij goals van Mika, Eric en Ivo op een 4-0 voorsprong met rust.
    Na rust werden Yorick, Ivo en Mika naar de kant gehaald en mochten Thomas, Max en Joost hun kunsten vertonen.
    In de tweede helft wist WDS wederom 4x te scoren. Eric maakte zijn 2e en Thomas, Joost en Jaco verschenen ook op het scoreboard. In de tussentijd deed Moerkapelle nog wel wat terug en zo eindigde de wedstrijd in een 8-1 overwinning voor WDS.

    Helaas voor WDS had Bolnes ook gewonnen en zo blijft WDS afhankelijk van het resultaat van Bolnes volgende week. De Ridderkerkers krijgen dan bezoek van NOC Kralingen.
    WDS zelf wacht ook een zware kluif op bezoek bij SPV, die ook nog strijden voor een periode en de titel.