• De ploeg uit Driebruggen maakte een gemotiveerde indruk. De mogelijkheid om een periodetitel binnen te halen had zo zijn uitwerking. Toch waren het de roodzwarten uit Stolwijk die op een voorsprong kwamen door een schot van Arie plug dat in de kruising belandde zonder dat doelman Griffioen er met een vinger aan kon komen. De gelijkmaker van Elwin van der Stigchel liet echter niet lang op zich wachten; 1-1. In de tweede helft wist de ploeg uit Driebruggen nog twee doelpunten aan het totaal toe te voegen. Eerst schoot Mika Tuithof uit een vrije trap de 1-2 binnen en een gemakkelijk gegeven strafschop werd, door wederom Elwin van der Stigchel, benut.; 1-3. De arbiter kende ook een strafschop toe aan de thuisploeg. Die werd benut door Marc Plug, maar de tijd was voor de thuisploeg te kort om nog tot meer grote daden te komen; 2-3. Dankzij gunstige resultaten op de andere velden wist WDS hiermee de periodetitel binnen te halen.