• Na de gewonnen thuiswedstrijd van vorige week, stond WDS keer een uitwedstrijd in Kamerik te wachten. Er waren ten opzichte van de wedstrijd tegen Sportief twee wijzigingen doorgevoerd in de basisopstelling. Milan moest zijn plek afstaan aan Matthijs en Eric mocht beginnen als linksbuiten ten koste van Joost.

  Ook deze wedstrijd begon heel moeizaam en WDS kreeg het niet voor elkaar om in het eerste halfuur tot grote kansen te komen. WDS had wel veel de bal en nam ook het initiatief aan de bal, maar door veel slordigheden en verkeerde keuzes werden hier geen kansen uit gecreëerd.

  Dit veranderde toen Jaco voorbij zijn man kwam en de achterlijn haalde. Hij gaf deze bal hard en laag voor, precies op de plek waar Elwin zich heen bewogen had. De spits uit Hellevoetsluis drukte af en deze bal werd onreglementair van de lijn gehaald. Een verdediger van Kamerik trad op als keeper en door deze actie belandde de bal op de stip. Ondanks dat de penaltystip niet in het midden lag en de penaltystip meer een kuil was dan een stip, wist Elwin de strafschop keihard de 1-0 in de kruising te rammen.

  Bij Kamerik werd het na de openingstreffer meteen open huis. WDS creëerde na deze goal opeens veel mogelijkheden, maar geen van deze mogelijkheden werd benut. Net zoals de kans van Jaco die één op één met de keeper kwam en de bal goed in de hoek plaatste, maar het ontbrak helaas aan overtuiging en schotkracht, waardoor de keeper er een hand achter kon krijgen.

  Begin tweede helft begonnen de mannen uit Driebruggen weer sterk en dit resulteerde weer meteen in kansen. Jaco kon de bal weer vanaf de achterlijn hard en laag terugtrekken en het was wederom Elwin die als duveltje uit een doosje bij de tweede paal opdook, helaas kreeg Elwin de bal niet goed op zijn voet en rolde de bal tergend langzaam naar de doellijn, hierdoor kon de keeper van Kamerik nog net aan redding brengen. Ook werd er nog een goal van WDS afgekeurd, wegens buitenspel.

  Kort daarna werd onze invaller Mika met een splijtende pass één op één met de keeper gezet, met een subtiele beweging liep hij langs de sluitpost. De hoek werd weliswaar lastig, maar Mika wist er een hard schot uit te persen, maar door goed verdedigend werk van een verdediger van Kamerik werd een grotere achterstand voorkomen.

  Kamerik had heel de wedstrijd moeite om tot kansen te komen. Dit kwam mede door het sublieme werk van het verdedigende blok achterin bij de zwart-witten. Mede hierdoor heeft Kamerik de gehele wedstrijd slechts twee kleine schoten op doel weten te creëren.

  Uiteindelijk werd er in de absolute slotfase toch een tweede treffer toegevoegd aan de score. De keeper van de Driebruggenaren trapte een achterbal lang in de richting van Eric. Laatstgenoemde wist na een goede aanname een goede steekpass achter de defensieve lijn van Kamerik  te geven. Jaco was al vertrokken en twijfelde dit keer niet. Hij schoof de bal langs de keeper en de 2-0 was een feit, tevens ook de eindstand.

  Komende zaterdag staat er weer uitwedstrijd op het programma en ditmaal tegen Moordrecht. Na afloop zal er op WDS een feest georganiseerd zijn en komt zanger Yerick de kantine met zijn muzikale klanken verrijken.

   

  Speler van het Jaar
  Seizoen 2023-2024
  Leider klassement Ivo Lemkes
  Stand Speler Minuten wedstrijd Minuten seizoen Gele kaarten Goals Assists Cijfer wedstrijd Seizoensgemiddelde
  1 Ivo Lemkes 90 165 0 0 0 7,0 7,00
  2 Yorick Ruizendaal 75 165 0 0 1 6,8 7,00
  3 Rick van der Laan 90 180 0 0 1 7,0 7,00
  4 Jos Lodder 90 180 0 0 0 7,0 7,00
  5 Elwin van der Stigchel 60 150 0 2 0 7,3 7,00
  6 Mitchell de Koning 90 180 0 0 0 7,0 6,88
  7 Max van der Laan 75 165 0 0 0 6,8 6,75
  8 Jaco de Hoog 90 180 0 1 0 6,8 6,75
  9 Eric Cromwijk 90 115 0 1 0 6,8 6,75
  10 Matthijs Omta 75 120 0 0 0 6,8 6,63
  11 Dylan Griffioen 90 180 0 0 0 7,0 6,63
  12 Joost Mourits 15 80 0 0 0 6,00
  13 Milan Ruizendaal 15 60 0 0 0
  14 Sven de Koning 0 15 0 0 0