• Wedstrijdschema stratentoernooi

    31 mrt 2023
  • Poule-indeling WDS 75 jaar stratentoernooi
    Poule A Poule B Poule C
    Driebruggen Noord Driebruggen Zuid 1 Driebruggen Zuid 2
    Waarder Oost Over de brug Oudewater
    Hekendorp Waarder West
    Hoogeind en Laageind
    De hofjes Buitenstaanders Kerkweg
    Wedstrijdschema
    Starttijd Eindtijd Veld Poule
    13:00 13:15 Veld 1 Poule A De hofjes Driebruggen Noord
    13:20 13:35 Veld 2 Poule A Hekendorp Waarder Oost
    13:40 13:55 Veld 3 Poule A Driebruggen Noord Hekendorp
    14:00 14:15 Veld 1 Poule A De hofjes Waarder Oost
    14:20 14:35 Veld 2 Poule A Waarder Oost Driebruggen Noord
    14:40 14:55 Veld 3 Poule A Hekendorp De hofjes
    13:00 13:15 Veld 2 Poule B Waarder West Buitenstaanders
    13:20 13:35 Veld 3 Poule B Driebruggen Zuid 1 Over de brug
    13:40 13:55 Veld 1 Poule B Over de brug Waarder West
    14:00 14:15 Veld 2 Poule B Driebruggen Zuid 1 Buitenstaanders
    14:20 14:35 Veld 3 Poule B Buitenstaanders Over de brug
    14:40 14:55 Veld 1 Poule B Waarder West Driebruggen Zuid 1
    13:00 13:15 Veld 3 Poule C Oudewater Driebruggen Zuid 2
    13:20 13:35 Veld 1 Poule C Hoogeind en Laageind Kerkweg
    13:40 13:55 Veld 2 Poule C Driebruggen Zuid 2 Hoogeind en Laageind
    14:00 14:15 Veld 3 Poule C Oudewater Kerkweg
    14:20 14:35 Veld 1 Poule C Kerkweg Driebruggen Zuid 2
    14:40 14:55 Veld 2 Poule C Hoogeind en Laageind Oudewater
    Knockout fase (winnaarsronde)
    Starttijd Eindtijd Veld
    15:30 15:45 Veld 1 Wedstrijd A1 Kwartfinale Nummer 1 Poule A Beste nummer 3
    15:30 15:45 Veld 2 Wedstrijd A2 Kwartfinale Nummer 1 Poule B Beste nummer 3
    15:50 16:05 Veld 1 Wedstrijd A3 Kwartfinale Nummer 1 Poule C Nummer 2 Poule B
    15:50 16:05 Veld 2 Wedstrijd A4 Kwartfinale Nummer 2 Poule A Nummer 2 Poule C
    16:10 16:25 Veld 1 Wedstrijd A5 Halve Finale Winnaar Wedstrijd A1 Winnaar Wedstrijd A2
    16:10 16:25 Veld 2 Wedstrijd A6 Halve Finale Winnaar Wedstrijd A3 Winnaar Wedstrijd A4
    16:30 16:45 Veld 1 Wedstrijd A7 Finale Winnaar Wedstrijd A5 Winnaar Wedstrijd A6
    Knockout fase (verliezersronde)
    Starttijd Eindtijd Veld
    15:30 15:45 Veld 3 Wedstrijd B1 Halve finale Nummer 3 Poule A Laatste nummer 3 (3)
    15:50 16:05 Veld 3 Wedstrijd B2 Halve finale Nummer 3 Poule C Nummer 3 Poule B
    16:10 16:25 Veld 3 Wedstrijd B3 Halve Finale Winnaar Wedstrijd B1 Winnaar Wedstrijd B2