• WDS2 Veld Zaterdag man

  • WDS 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Koning, Gert deOverige stafTeammanager
    Voskuil, JohanOverige stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Wetering, Martin v.d.Overige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden WDS 2 ( 2e klasse D )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Oudewater 220172173235053
    2DONK 220125357372041
    3IJFC 420105545331235
    4Olympia 220103746351130
    5Spirit 3209294036428
    6VV Haastrecht 22075850401026
    7Schoonhoven 22073103537-224
    8ONA 2206684149-824
    9Bergambacht 22062123452-1819
    10WDS 22061133061-3119
    11VEP 22014151765-487

    Poulestanden WDS 2 ( Mannen beker reserve poulefase Groep 1 45 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ARC 2320111476
    2Alphia 232018356
    3FC Lisse 2320110916
    4WDS 23003316-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Doorn, Martijn vanTeamspeler
    Eijk, Rik vanTeamspeler
    Griffioen, DylanTeamspeler
    Griffioen, EmielTeamspeler
    Hoogendoorn, StijnTeamspeler
    Koenekoop, JelleTeamspeler
    Koning, Victor deTeamspeler
    Koomans, SanderTeamspeler
    Loenen, JesseTeamspeler
    Mourits, JoostTeamspeler
    Steen, Mike van derTeamspeler
    Stigchel, Elwin van derTeamspeler
    Tichem, WilliamTeamspeler
    Vliet, Rick vanTeamspeler
    Voskuil, JobTeamspeler
    Voskuil, LukasTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.