• WDS uitje Sparta - FC Twente

  16 feb 2019
 • Vorige week vrijdag is een gezelschap van bestuursleden, sponsorcommissieleden en sponsors van WDS naar de wedstrijd Sparta - FC Twente geweest. De avond begon met patat en snacks van Snackbar de Koning. Met de Sparta bus is de reis naar Rotterdam afgelegd. Daar was het eerst goed vertoeven in de Ridderzaal. De wedstrijd stelde helaas voor Sparta teleur, FC twente zegevierde met 0-3. Na de wedstrijd was er nog gelegenheid voor een biertje in de Ridderzaal.

  Zie hieronder een aantal foto's:

  WDS uitje Sparta - FC Twente

  08-02-2019: Voetbal: Sparta Rotterdam v FC Twente: Rotterdam

  WDS uitje Sparta - FC Twente 1 WDS uitje Sparta - FC Twente 2 WDS uitje Sparta - FC Twente 3 WDS uitje Sparta - FC Twente 4 WDS uitje Sparta - FC Twente 5 WDS uitje Sparta - FC Twente 6 WDS uitje Sparta - FC Twente 7 WDS uitje Sparta - FC Twente 8 WDS uitje Sparta - FC Twente 9 WDS uitje Sparta - FC Twente 10