• Teamindeling en trainingstijden pupillen 2018/2019

    14 aug 2018
  • Het nieuwe seizoen staat weer voor de deur. Na de kick off van vrijdag 24 augustus zullen de trainingen in de week van maandag 27 augustus gaan beginnen. Hieronder worden de teamindelingen en trainingstijden van de pupillen weergegeven.

    JO8
    Trainingstijden:
    Woensdag 17:30-18:30

    JO8-1
    Berend Snel
    Daan Boerefijn
    Djently Sey
    Niels de Koning
    Guus Dijkstra
    Jordaan Hoogendoorn

    JO8-2
    Jesse Boerefijn
    Ivan Gorissen
    Stan van Wijk
    Ruben van der Laan
    Niels Lodder
    Sam Kiela
    Levi v.d. Broek

    JO9
    Trainingstijden:
    Maandag 17:30 - 18:30
    Woensdag 17:30 - 19:30

    JO9-1
    Diyari van Kessel
    Willem Jan Kooiman
    Jessey Schenkel
    Daniel Spekman
    Kaj Oudenbroek
    Cristiaan van Rijn

    JO9-2
    Jesse Schakel
    Dimaro Hoogendoorn
    Anne Wagevoort
    Jasmijn Griffioen
    Justin Bok
    Kevin Larionovas

    JO10
    Trainingstijden:
    Maandag 18:30 - 19:30
    Woensdag 18:30 - 19:30

    JO10-1
    Ties van Vliet
    Daan de Hoog
    Stef Gelderblom
    Jens Gerritsen
    Jurre Gelderblom
    Tim Kooistra
    Otis Metz
    Naud Hogerwerf

    JO10-2
    Niek Snel
    Stan van Straaten
    Liam Hesseling
    Ivo van der Klis
    Brian Kemp
    Merel van Rossum
    Lucas Zaal
    Joris Balm
    Ruben Vreeswijk

    JO11
    Trainingstijden:
    Maandag 18:30 - 19:30
    Woensdag 18:30 - 19:30

    JO11-1
    Bas Lodder
    Bastiaan van Hoven
    Nils van Pooij
    Seth v.d. Broek
    Thijs de Koning
    Tygo Kiela
    Jacco Nell
    Luca Groen

    JO12
    Trainingstijden:
    Maandag 18:30 - 19:30
    Woensdag 18:30 - 19:30

    JO12-1
    Bas Stouthart
    Björn van Pooij
    Damian Griffioen
    Nathan Houmes
    Ryan Ruizendaal
    Sjoerd Markus
    Tijs van Eijk
    Tim Stouthart
    Mees van Eijk

    JO13
    Trainingstijden:
    Dinsdag 18:00 - 19:00
    Donderdag 18:00 - 19:00

    JO13-1
    Bauke van der Laan
    Mike van Beek
    Levy van Beek
    Joas van der Klis
    Floris de Hoog
    Gijs van der Bas
    Pim de Koning
    Jordy Hogendoorn
    Peter Boer
    Pieter van der Berg
    Jesse van der Velden
    Ruben Hielkema
    Svenn Hogerwerf

    JO13-2
    Joep de Goeij
    Luuk van Delft
    Daniel de Bruijn
    Twan Nobel
    Wessel Anker
    Dinand Brouwer
    Ewout Speksnijder
    Jay de Jong
    Melvin van Rijn
    Mick Kasius
    Jelmer Gelderblom