• Sand & Summer bij WDS

  26 jun 2021
 • Het zomergevoel krijg je dit jaar bij WDS!
  Van 9 tot en met 17 juli wordt de parkeerplaats van WDS omgetoverd tot een zandbak. In deze zandbak worden er in deze week verschillende toernooien georganiseerd.

  Op 9 en 10 juli is de zandbak gereserveerd voor het DVC beachvolleybaltoernooi. Op vrijdag 9 juli zal het toernooi voor de DVC jeugd plaats vinden en op zaterdag 10 juli mogen de senioren aan de bak. Check de website van DVC voor meer informatie over dit toernooi!

  Een week later vindt het WDS voetvolleytoernooi plaats! Op vrijdag 16 juli is er een toernooi voor de jeugd van WDS en op zaterdag 17 juli mogen de senioren hun kunsten laten zien. De wedstrijden zullen gespeeld worden in een 2vs2 vorm. Om mee te doen met het voetvolley toernooi moet je de 2 dingen doen:
  - Stel een team samen van 2 personen en een eventuele 3e wissel (teams mogen uit maximaal 3 personen bestaan)
  - Geef je team op door een mail te sturen naar rick@vvwds.nl, zorg dat je hierin je teamnaam en je teamleden vermeldt!
  Opgeven kan tot en met donderdag 15 juli