• Rabo ClubSupport stem op WDS

  6 sep 2023
 • Vanaf deze week is het weer mogelijk om jou vereniging financieel te steunen door te stemmen via Rabo ClubSupport.

  Als je een Rabobank rekening hebt bij de vestigingen Woerden, Bodegraven of Mijdrecht kun je stemmen op WDS. Na het inloggen krijg je als het goed is gelijk een melding met een stemknop. En anders kun je het vinden bij 'Service' en dan onder 'Snel naar'. Helaas is het nog niet opgelost dat mensen welke bij een andere Rabobank zitten niet kunnen stemmen op WDS. Hier schijnt wel aan gewerkt te worden, we houden jullie op de hoogte van ontwikkelingen.

  Klik hier voor meer informatie.

  Je kunt 3 stemmen uitbrengen. Steun daarom ook de andere verenigingen in het dorp OBK en DVC!

  Van de laatste ClubSupport actie hebben we de nieuwe picknick banken gekocht. Het geld wat we met deze actie ophalen willen wij gebruiken voor duurzaamheidsinvesteringen.