• Programma

  • Programma

    WedstrijddatumTeamAanvangstijdWedstrijdVeld
    19-09-2019WDS 318:30WDS 3 - Groeneweg 2veld 1
    21-09-2019WDS JO9-108:30VEP JO9-1 - WDS JO9-1Veld 3D
    21-09-2019WDS JO11-108:45WDS JO11-1 - FC Oudewater JO11-1veld 3
    21-09-2019WDS JO10-109:45Sportlust '46 JO10-6 - WDS JO10-1veld 2 (licht)
    21-09-2019WDS JO12-110:00WDS JO12-1 - FC Oudewater JO12-4veld 3
    21-09-2019WDS JO14-210:00WDS JO14-2 - Sportlust '46 JO14-2veld 1
    21-09-2019WDS JO9-210:15Groeneweg JO9-5 - WDS JO9-2Veld 2B
    21-09-2019WDS JO11-211:15WDS JO11-2 - Siveo '60 JO11-1veld 3
    21-09-2019WDS 412:30WDS 4 - FC Oudewater 7veld 1
    21-09-2019WDS VE114:30WDS VE1 - Sportlust '46 VE1veld 2
    21-09-2019WDS 314:30WDS 3 - Kamerik 2veld 1
    21-09-2019WDS JO17-114:30FC Oudewater JO17-2 - WDS JO17-1veld 2 licht
    21-09-2019WDS 214:30Bodegraven 2 - WDS 2veld 2
    21-09-2019WDS JO14-116:00Spirit JO14-1 - WDS JO14-1veld 4
    28-09-2019WDS JO8-108:30FC Oudewater JO8-3 - WDS JO8-1veld 3 licht
    28-09-2019WDS JO9-209:00WDS JO9-2 - Sportlust '46 JO9-3veld 2
    28-09-2019WDS JO9-109:00WDS JO9-1 - Jodan Boys, de JO9-3veld 2
    28-09-2019WDS JO11-209:30Linschoten JO11-1 - WDS JO11-2veld 1 licht
    28-09-2019WDS JO14-110:00WDS JO14-1 - Ommoord, sv JO14-1veld 1
    28-09-2019WDS JO10-110:00WDS JO10-1 - Jodan Boys, de JO10-5veld 2
    28-09-2019WDS JO11-110:30VV Haastrecht JO11-2 - WDS JO11-1Veld 3
    28-09-2019WDS JO17-112:00WDS JO17-1 - VEP JO17-2veld 2
    28-09-2019WDS 212:00WDS 2 - FC Oudewater 3veld 1
    28-09-2019WDS JO14-212:00Hazerswoudse Boys JO14-1 - WDS JO14-2veld 3
    28-09-2019WDS VE114:00fc Boshuizen VE1 - WDS VE1veld 2
    28-09-2019WDS JO19-114:30WDS JO19-1 - Gouda JO19-1veld 2
    28-09-2019WDS 114:30WDS 1 - Gouderak 1veld 1
    28-09-2019WDS 414:30Zevenhoven 4 - WDS 4veld 2
    05-10-2019WDS JO11-108:45WDS JO11-1 - Olympia JO11-2veld 3
    05-10-2019WDS JO9-108:45Rohda '76 JO9-2 - WDS JO9-1veld 3 licht
    05-10-2019WDS JO8-109:00WDS JO8-1 - VV Haastrecht JO8-3veld 2
    05-10-2019WDS JO9-209:00WDS JO9-2 - Sportlust '46 JO9-5veld 2
    05-10-2019WDS JO14-109:00Alphense Boys JO14-2 - WDS JO14-1veld 3
    05-10-2019WDS JO14-210:00WDS JO14-2 - Jodan Boys, de JO14-2veld 1
    05-10-2019WDS JO11-210:00WDS JO11-2 - Kamerik JO11-1veld 3
    05-10-2019WDS JO10-110:00WDS JO10-1 - Sportlust '46 JO10-7veld 2
    05-10-2019WDS JO12-110:15Woerden JO12-3 - WDS JO12-1veld 4
    05-10-2019WDS 212:00WDS 2 - Siveo '60 2veld 1
    05-10-2019WDS JO19-112:15ARC JO19-4 - WDS JO19-1veld 4
    05-10-2019WDS 412:30WDS 4 - Alphia 6veld 2
    05-10-2019WDS 314:30WDS 3 - FC Oudewater 4veld 2
    05-10-2019WDS 114:30WDS 1 - Moerkapelle 1veld 1
    05-10-2019WDS JO17-114:30Rohda '76 JO17-1 - WDS JO17-1veld 2
    05-10-2019WDS VE114:30Moerkapelle VE1 - WDS VE1veld 2
    12-10-2019WDS JO9-109:00WDS JO9-1 - Olympia JO9-3veld 2
    12-10-2019WDS JO12-109:00WDS JO12-1 - Sportlust '46 JO12-5veld 3
    12-10-2019WDS JO14-209:00Rijnstreek JO14-1 - WDS JO14-2veld 1
    12-10-2019WDS JO10-109:00SPV '81 JO10-1G - WDS JO10-1veld 1 licht
    12-10-2019WDS JO8-109:45Sportlust '46 JO8-2 - WDS JO8-1veld 2 (licht)
    12-10-2019WDS JO14-110:00WDS JO14-1 - Rohda '76 JO14-1veld 1
    12-10-2019WDS JO11-210:15Woerden JO11-3 - WDS JO11-2veld 4
    12-10-2019WDS JO9-211:00FC Oudewater JO9-3 - WDS JO9-2veld 1
    12-10-2019WDS JO11-111:45CVC Reeuwijk JO11-1 - WDS JO11-1Veld 2 (kunstgras)
    12-10-2019WDS JO17-112:00WDS JO17-1 - Gouda JO17-2veld 1
    12-10-2019WDS 212:15Woerden 2 - WDS 2veld 3
    12-10-2019WDS 313:00Sportlust '46 6 - WDS 3veld 2 (licht)
    12-10-2019WDS VE114:30WDS VE1 - FC Lisse VE1veld 1
    12-10-2019WDS JO19-114:30WDS JO19-1 - FC Oudewater JO19-2veld 2
    12-10-2019WDS 414:45Be Fair 8 - WDS 4veld 3 licht
    12-10-2019WDS 115:00GSV 1 - WDS 1veld 1
    19-10-2019WDS 114:30WDS 1 - Floreant 1veld 1