• Nieuwjaars Clinic 5 Januari 2019

    7 dec 2018
  • Sinterklaas ligt alweer achter ons en dat betekent dat de winterstop aanstaande is. Het voetballen zal zoals altijd een aantal weken stil liggen rond de feestdagen. Om deze break niet te lang te laten duren hebben we op zaterdag 5 januari ook dit jaar weer de nieuwjaars clinic voor de pupillen. Onder leiding van jeugdleiders en de spelers van het 1e van WDS zullen weer tijdens leuke spellen worden uitgevochten wie de eerste prijs van het jaar pakt! De clinic zal plaatsvinden tussen 9.30 – 12.00 uur.

    Alle jeugdleden t/m JO-13 zijn van harte welkom en kunnen zich aanmelden bij hun eigen jeugdleider. Graag opgeven voor 29 december.

    's Middags zal de traditie worden voortgezet van de 'oudjes' tegen de 'jonkies' waarbij de oudgedienden van het 1e elftal het op zullen nemen tegen het huidige vlaggenschip van WDS. Zullen ze na al die jaren toch een keer de volle buit pakken? Sensatie gegarandeerd!