• Nieuwe hoofdtrainer gezocht volgend seizoen

  8 jan 2024
 • WDS is een gezellige dorpsclub met ongeveer 300 leden. Ons 1e en 2e elftal spelen op prestatief niveau waarbij ons 1e elftal uitkomt in de 5e klasse waarbij wij de ambitie hebben om naar de 4e klasse te promoveren, ons 2e elftal komt uit in de 2e klasse. Binnen onze vereniging heerst een gemoedelijke sfeer waarbij prestatie en plezier hand in hand gaan. Voor het seizoen 2024/2025 zijn wij op zoek naar een:

  Hoofdtrainer

  Binnen deze functie ben je verantwoordelijk voor het op enthousiaste wijze verzorgen van trainingen aan de selectie. Door het 2-wekelijks geven van uitdagende en doelgerichte trainingen ben jij in staat om onze selectiespelers te verbeteren en zowel fysiek als ook technisch en tactisch voor te bereiden op de wedstrijden.

  Zoals omschreven in ons beleidsplan wordt het volgende van je verwacht:

  • Je verzorgt twee keer per week de trainingen voor de selectie. (vaste trainingsdagen dinsdag en donderdag)
  • Je draagt zorg voor de trainingen ter voorkoming van blessures en ter verbetering van de selectiespelers.
  • Je bent verantwoordelijk voor een goed harmonie van de gehele selectie en werkt nauw samen met de trainer van het 2e elftal, de trainer van de JO19, de keeperstrainers en de elftalleiders.
  • Je draagt zorg voor het bijhouden van de beschikbaar gestelde trainingsattributen.
  • Je bent verantwoordelijk voor de coaching tijdens wedstrijden op zaterdag van het 1e elftal.
  • Je hebt een adviserende rol aan de technische commissie en legt verantwoording af aan deze technische commissie.
  • Je beschikt minimaal over het vereiste diploma UEFA-C

  Wat mag je van ons verwachten:

  • Een positieve en doelgerichte spelersgroep die graag het maximale eruit willen halen maar waar gezelligheid naast de prestatie de bindende factor is.
  • Een financiĆ«le vergoeding die past bij een functie hoofdtrainer in de 5e klasse.
  • Je bent onderdeel van een jonge en ambitieuze selectie en mag uiteraard mee met leuke teamactiviteiten.
  • Je hebt nauw contact met de betrokken trainers omtrent de vorm en fysieke gesteldheid van de selectiespelers.

  Ben jij deze enthousiaste hoofdtrainer die graag met een fanatieke en enthousiaste groep voetballers aan de slag wil? Stuur dan een mail naar hylke@vvwds.nl of neem telefonisch contact op voor meer informatie op 06-55100200.