• Met de bus naar Bergambacht!

  11 apr 2022
 •  

   

   

   

  Zaterdag staat er voor WDS 1 weer een mooie duel op het programma, in en tegen Bergambacht.. De gastheren hebben in de heenwedstrijd ervaren dat WDS en de derde helft twee handen op één buik zijn en hebben daarom aansluitend aan de wedstrijd een derde helft geregeld. Binnen de selectie leeft het idee om met een bus naar Bergambacht af te reizen en daar te genieten van Bergambacht - WDS, en uiteraard de derde helft. In de derde helft wordt gezorgd voor een zanger en is er een barbeque georganiseerd. De zanger in kwestie is een oude bekende van ons, dus dat wordt gegarandeerd spektakel!

  Om de bus te regelen is Massa Kassa en willen we graag weten of er genoeg animo is om een bus te regelen. De kosten zijn waarschijnlijk tussen de 15-20 per persoon. De planning is om rond 12:45 te vertrekken vanaf Wierickeweide en rond 20:30/21:00 hier weer terug te keren.

  Wil je mee? Laat het ons weten via een berichtje op Instagram of Facebook!

  Met de bus naar Bergambacht!