• JO14-1 Veld Zaterdag man

  • WDS JO14-1JM

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Oudenbroek, RoyOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Trainers
    Dinsdag 18:30 - 19:30 2 Wim van Straaten
    Donderdag 18:30 - 19:30 2 Fred van Eijk en Louis Beunder
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 10:30Cabauw JO14-1 - WDS JO14-1JMSportpark Cabauw
    9 mrt. 10:15WDS JO14-1JM - DONK JO14-1Sportpark Wierickeweide
    16 mrt. 10:15WDS JO14-1JM - Kamerik JO14-1Sportpark Wierickeweide
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 feb.Alexandria'66 JO14-4 - WDS JO14-1JM2 - 3
  • Poulestanden WDS JO14-1JM ( 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 05 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WDS JO14-1JM54103653113
    2Siveo '60 JO14-154013753212
    3Aarlanderveen JO14-1JM53113382510
    4Sportlust '46 JO14-451132328-54
    5ARC JO14-551131325-124
    6FC Oudewater JO14-25005273-710

    Poulestanden WDS JO14-1JM ( 3e klasse (2e fase) 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WDS JO14-1JM54102061413
    2FC Oudewater JO14-154012772012
    3Siveo '60 JO14-163121710710
    4ESTO JO14-162221517-28
    5Sportlust '46 JO14-35203926-176
    6Cabauw JO14-15023719-122
    7Kamerik JO14-16024919-102

    Poulestanden WDS JO14-1JM ( 3e klasse (3e fase) 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WDS JO14-1JM321011927
    2Spirit JO14-2320111836
    3DONK JO14-132017436
    4Cabauw JO14-132018716
    5Kamerik JO14-131117704
    6ONA JO14-111003213
    7ESTO JO14-121015323
    8Sportlust '46 JO14-3310212933
    9Schoonhoven JO14-231021316-33
    10Stolwijk JO14-120206602
    11FC Oudewater JO14-12002810-20
    12Be Fair JO14-32002212-100

    Poulestanden WDS JO14-1JM ( Zwaluwen Jeugd Beker O14 1e ronde Groep 3 Tussenronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DoCoS JO14-111005053
    2Alexandria'66 JO14-400000000
    3ASC JO14-300000000
    4S.V. Den Hoorn JO14-200000000
    5S.V. Den Hoorn JO14-400000000
    6DoCoS JO14-200000000
    7DONK JO14-100000000
    8ESTO JO14-100000000
    9Flakkee JO14-200000000
    10Graaf W II VAC JO14-300000000
    11Hazerswoudse Boys JO14-100000000
    12HMSH JO14-200000000
    13HOV/DJSCR JO14-300000000
    14FC IJsselmonde JO14-200000000
    15Kethel Spaland, vv JO14-200000000
    16Kethel Spaland, vv JO14-100000000
    17Melissant JO14-100000000
    18Sportclub Monster JO14-200000000
    19Nootdorp JO14-200000000
    20RAS JO14-100000000
    21RCL JO14-400000000
    22RKDEO JO14-400000000
    23Schoonhoven JO14-200000000
    24Soccer Boys JO14-300000000
    25Sportlust '46 JO14-300000000
    26Stompwijk'92 JO14-100000000
    27Ter Leede JO14-200000000
    28VVOR JO14-200000000
    29WDS JO14-1JM00000000
    30Wilhelmus JO14-400000000
    31ZBVH JO14-1JM00000000
    32Zwaluwen JO14-200000000
    33Rijnsburgse Boys JO14-3100105-50

    Poulestanden WDS JO14-1JM ( Zwaluwen Jeugd Beker O14 3e ronde Groep 3 3e ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HMSH JO14-2110011383
    2HOV/DJSCR JO14-311005143
    3Zwaluwen JO14-211005143
    4DoCoS JO14-111004133
    5S.V. Den Hoorn JO14-211005323
    6DONK JO14-111003123
    7Schoonhoven JO14-211003213
    8WDS JO14-1JM11003213
    9FC IJsselmonde JO14-211001013
    10Melissant JO14-111001013
    11ASC JO14-300000000
    12DoCoS JO14-200000000
    13Graaf W II VAC JO14-300000000
    14Hazerswoudse Boys JO14-100000000
    15Kethel Spaland, vv JO14-200000000
    16Kethel Spaland, vv JO14-100000000
    17Nootdorp JO14-200000000
    18RCL JO14-400000000
    19RKDEO JO14-400000000
    20Stompwijk'92 JO14-100000000
    21Ter Leede JO14-200000000
    22Wilhelmus JO14-400000000
    23Alexandria'66 JO14-4100123-10
    24Soccer Boys JO14-3100123-10
    25Flakkee JO14-2100101-10
    26Sportlust '46 JO14-3100101-10
    27RAS JO14-1100135-20
    28VVOR JO14-2100113-20
    29ESTO JO14-1100114-30
    30Sportclub Monster JO14-2100115-40
    31ZBVH JO14-1JM100115-40
    32S.V. Den Hoorn JO14-41001311-80

    Poulestanden WDS JO14-1JM ( Zwaluwen Jeugd Beker O14 1/8 finale Groep 3 1/8 finale )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1S.V. Den Hoorn JO14-200000000
    2DoCoS JO14-100000000
    3DONK JO14-100000000
    4HMSH JO14-200000000
    5HOV/DJSCR JO14-300000000
    6FC IJsselmonde JO14-200000000
    7Melissant JO14-100000000
    8Schoonhoven JO14-200000000
    9WDS JO14-1JM00000000
    10Zwaluwen JO14-200000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Kooiman, Willem JanTeamspeler
    Kooistra, TimTeamspeler
    Oudenbroek, KajTeamspeler
    Rijn, Christian vanTeamspeler
    Straaten, Stan vanTeamspeler
    Vliet, Ties vanTeamspeler
    Woudenbergh, Stan vanTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.