• JO11-2 Veld Zaterdag man

  • WDS JO11-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hagoort, PaulOverige stafTeammanager
    Laan, André van derOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Trainers
    Maandag 18:30 - 19:30 2 Johan Kiela
    Woensdag 18:30 - 19:30 2 Paul Hagoort
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden WDS JO11-2 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WDS JO11-2660060213918
    2Olympia JO11-3550037172015
    3Jodan Boys, de JO11-453024823259
    4Jodan Boys, de MO11-16303332589
    5ESTO JO11-262041930-116
    6Gouda JO11-351042132-113
    7Slikkerveer JO11-42002427-230
    8Rohda '76 JO11-350051057-470

    Poulestanden WDS JO11-2 (0269 Onder 11 (2e fase))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WDS JO11-2650145162915
    2Sportlust '46 JO11-564112521413
    3Ammerstol JO11-1JM64022819912
    4Olympia JO11-36222312568
    5Schoonhoven JO11-2521210917
    6DONK JO11-250141334-211
    7Rijnstreek JO11-160151240-281

    Poulestanden WDS JO11-2 (0270 Onder 11 (3e fase))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kamerik JO11-13300204169
    2WDS JO11-231209815
    3Rohda '76 JO11-23111161244
    4Sportlust '46 JO11-431117614
    5VEP JO11-331029813
    6Woerden JO11-23003326-230

    Poulestanden WDS JO11-2 (0289 Onder 11 (4e fase))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sportlust '46 JO11-4660038122618
    2Rohda '76 JO11-274122526-113
    3VEP JO11-3732224121211
    4WDS JO11-273132120110
    5Be Fair JO11-373131622-610
    6Woerden JO11-261142136-154
    7Kamerik JO11-16006623-170
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Droog, DewiTeamspeler
    Hagoort, AnoukTeamspeler
    Markus, BramTeamspeler
    Wagevoort, DaanTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.