• JO11-1 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische staf
    Koning, Gerrit deTechnische staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 mei. 10:00WDS JO11-1 - VEP JO11-2Sportpark Wierickeweide
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 mei.WDS JO11-1 - Moordrecht JO11-14 - 6
    18 mei.Excelsior R. JO11-4M - WDS JO11-12 - 6
  • Poulestanden WDS JO11-1 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Schoonhoven JO11-2990065145127
    2Moordrecht JO11-1861151242719
    3WDS JO11-1860249232618
    4Ammerstolse S.V. JO11-1960354243018
    5Kamerik JO11-195045147415
    6Be Fair JO11-394054761-1412
    7FC Oudewater JO11-293153236-410
    8Gouderak JO11-193063954-159
    9ONA JO11-291083570-353
    10Sportlust '46 JO11-590092393-700

    Poulestanden WDS JO11-1 (B4200 Onder 11 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WDS JO11-13201277206
    2Kamerik JO11-13201217146
    3FC Oudewater JO11-232012311126
    4Sportlust '46 JO11-63003046-460

    Poulestanden WDS JO11-1 (B4220 Onder 11 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WDS JO11-111005143
    2Jodan Boys, de JO11-3100115-40

    Poulestanden WDS JO11-1 (B4280 Onder 11 beker 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WIK JO11-111009183
    2Vitesse Delft JO11-311007343
    3Oosterheem JO11-211004223
    4Haagse Hout JO11-111002023
    5NOCKralingen JO11-111002023
    6HVV Hercules Den Haag JO11-211006603
    7Rockanje JO11-111004403
    8Spijkenisse JO11-511001103
    9Blauw-Zwart JO11-210016600
    10WDS JO11-110014400
    11Ommoord, sv JO11-110011100
    12FC 's-Gravenzande JO11-3100124-20
    13Blijdorp JO11-3100102-20
    14Kagia JO11-2100102-20
    15Be Fair JO11-3100137-40
    16msv De Betrokken Spartaan JO11-3100119-80

    Poulestanden WDS JO11-1 (0267 Onder 11 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Moordrecht JO11-11091053223128
    2Haastrecht JO11-11081154173725
    3Alexandria'66 JO11-51071241241722
    4WDS JO11-11061348341419
    5XerxesDZB JO11-5G1060447281918
    6ONA JO11-1106044436818
    7Stolwijk JO11-2105054840815
    8Sportlust '46 JO11-4104063446-1212
    9Alphense Boys JO11-4103072657-319
    10Excelsior R. JO11-4M102081842-246
    11VEP JO11-2102081137-266
    12ESTO JO11-31000101253-410
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Kiela, TygoTeamspeler
    Pooij, Nils vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.