• Voor alle zaken betreffende de jeugdafdeling dient men zich te wenden tot dit bestuur. Het taakgebied omvat:

    • wedstrijden en toernooien
    • scheidsrechters
    • begeleiden van leiders (team zonder trainer als leider) en begeleiders (team met trainer als leider)
    • sociale begeleiding van de jeugd (fatsoensnormen)
    • recreatieve activiteiten
    • houden van benodigd overleg.
    Voorzitter Emiel Griffioen 06-15544251 emiel@vvwds.nl
    Secretaris Gert de Koning 06-24620468 gert@vvwds.nl
    Penningmeester Gert de Koning 06-24620468 gert@vvwds.nl
    Coördinator pupillen Martijn Ruizendaal 06-23750506 martijn@vvwds.nl
    Coördinator junioren Louis Beunder 06-52742635 louis@vvwds.nl
    Wedstrijdsecretaris jeugd Hans van Bijsterveld 06-51852189 hans@vvwds.nl
    Coördinator Scheidsrechters Roland van Pooij 06-50291858 roland@vvwds.nl
    Coördinator activiteiten Albert Griffioen 06-52687820 albert@vvwds.nl