• Hij niet, hij niet....! Vacature alert!!

  11 jun 2021
 •  

  Hij niet, hij niet….! Een gevleugelde uitspraak die bijna wekelijks op de velden te horen is veroorzaakt na vaak een messcherp vlagsignaal waarbij de grensrechter vaak als enige weet hoe het écht zit.

   

  WDS is een gezellige dorpsclub met ongeveer 300 leden. Ons 1e en 2e elftal spelen op prestatief niveau waarbij ons 1e elftal uitkomt in de 4e klasse. Binnen onze vereniging heerst een gemoedelijke sfeer waarbij prestatie en plezier hand in hand gaan. Voor ons 1e elftal zijn wij opzoek naar een:

   

  Grensrechter WDS 1

   

  Binnen deze functie ben je op wedstrijddagen verantwoordelijk voor het assisteren van de officiële KNVB scheidsrechter.

   

  Wat verwachten we van je:

   

  -Je bent op wedstrijddagen aanwezig om de scheidsrechter te assisteren als grensrechter.

  -Je bent het aanspreekpunt voor de door de KNVB aangestelde scheidsrechter.

  -Je begeleid de pupil van de week naar de scheidsrechter

  -Je neemt deel aan de wedstrijd op een sportieve en professionele manier

   

  Wat mag je van ons verwachten:

   

  -Je bent onderdeel van een jong en ambitieus 1e elftal en mag uiteraard mee met leuke teamactiviteiten.

  -Je kunt wekelijks het verschil maken door op een eerlijke maar scherpe manier op te treden volgens de regels van de KNVB.

   

   

  Ben jij deze enthousiaste grensrecht(s)ter die het leuk vind om bij het eerste elftal betrokken te zijn en het een uitdaging vind om wekelijks het verschil te maken? Stuur dan een mail naar hylke@vvwds.nl of neem telefonisch contact op voor meer informatie op 06-55100200.