• Programma

  • Programma

    WedstrijddatumTeamAanvangstijdWedstrijdVeld
    24-04-2018WDS 420:00Sportlust '46 7 - WDS 4veld 5
    25-04-2018WDS JO19-119:15WDS JO19-1 - Kamerik JO19-1veld 1
    28-04-2018WDS JO13-208:30Moordrecht JO13-4 - WDS JO13-2veld 2
    28-04-2018WDS JO11-109:00WDS JO11-1 - Bernardus JO11-1veld 3
    28-04-2018WDS JO17-110:00WDS JO17-1 - Woerden JO17-2veld 1
    28-04-2018WDS JO9-210:00WDS JO9-2 - Nicolaas Boys JO9-3veld 2
    28-04-2018WDS JO9-110:00ONA JO9-3 - WDS JO9-1veld 2
    28-04-2018WDS JO8-110:15Hazerswoudse Boys JO8-1 - WDS JO8-1veld 2
    28-04-2018WDS JO15-210:30Woerden JO15-5 - WDS JO15-2veld 4
    28-04-2018WDS JO19-112:30Moerkapelle JO19-1 - WDS JO19-1veld 1 (licht)
    28-04-2018WDS VE112:45Aarlanderveen VE1 - WDS VE1veld 1
    28-04-2018WDS 114:30WDS 1 - Kagia 1veld 1
    02-05-2018WDS 519:15WDS 5 - Kamerik 4veld 1
    03-05-2018WDS 319:15WDS 3 - Alphia 4veld 1
    05-05-2018WDS JO9-208:30Sportlust '46 JO9-5 - WDS JO9-2veld 4
    05-05-2018WDS JO11-208:45WDS JO11-2 - Jodan Boys, de JO11-4veld 3
    05-05-2018WDS JO13-108:45WDS JO13-1 - Alphen JO13-2veld 1
    05-05-2018WDS JO9-109:00WDS JO9-1 - Schoonhoven JO9-5veld 2
    05-05-2018WDS JO8-110:00WDS JO8-1 - Koudekerk JO8-2veld 2
    05-05-2018WDS JO11-110:00WDS JO11-1 - HVV JO11-3veld 1
    05-05-2018WDS 212:00WDS 2 - Sportief 2veld 1
    05-05-2018WDS 512:30WDS 5 - Schoonhoven 5veld 2
    05-05-2018WDS JO15-213:00Nieuwerkerk JO15-9 - WDS JO15-2veld 5 licht
    05-05-2018WDS 414:30Linschoten 3 - WDS 4veld 1 licht
    05-05-2018WDS JO17-114:30Cabauw JO17-1 - WDS JO17-1veld 1
    09-05-2018WDS 319:00Kamerik 2 - WDS 3Veld 1
    12-05-2018WDS JO13-108:30WDS JO13-1 - NSV '46 JO13-1veld 1
    12-05-2018WDS JO11-108:30DSO JO11-4 - WDS JO11-1veld 2
    12-05-2018WDS JO9-208:45VEP JO9-4 - WDS JO9-2veld 4 VEP
    12-05-2018WDS JO9-109:00WDS JO9-1 - Moordrecht JO9-2veld 2
    12-05-2018WDS JO11-209:00WDS JO11-2 - Be Fair JO11-5veld 3
    12-05-2018WDS JO17-110:00WDS JO17-1 - Kamerik JO17-1veld 1
    12-05-2018WDS JO15-210:15WDS JO15-2 - Ammerstolse S.V. JO15-1veld 2
    12-05-2018WDS JO8-110:15TAVV JO8-1 - WDS JO8-1veld 2
    12-05-2018WDS JO15-111:00Sportlust '46 JO15-2 - WDS JO15-1veld 4
    12-05-2018WDS 212:00WDS 2 - Bodegraven 1veld 1
    12-05-2018WDS 412:30WDS 4 - Rijnstreek 2veld 2
    12-05-2018WDS 114:00LSVV 70 1 - WDS 1veld 1 licht
    12-05-2018WDS VE114:30WDS VE1 - Van Nispen, Rkvv VE2veld 1
    12-05-2018WDS 314:30Siveo '60 3 - WDS 3veld 1
    12-05-2018WDS JO19-114:30RVC '33 JO19-2 - WDS JO19-1veld 1
    12-05-2018WDS 516:15Olympia 3 - WDS 5veld 3
    15-05-2018WDS JO15-118:45WDS JO15-1 - Alphen JO15-1veld 1
    15-05-2018WDS 219:30Aarlanderveen 2 - WDS 2veld 1
    16-05-2018WDS JO19-119:30WDS JO19-1 - ONA JO19-1veld 2
    19-05-2018WDS JO13-108:30WDS JO13-1 - Altior JO13-1veld 1
    19-05-2018WDS JO8-109:00WDS JO8-1 - Alphense Boys JO8-3veld 2
    19-05-2018WDS JO9-209:00WDS JO9-2 - ARC JO9-6veld 2
    19-05-2018WDS JO11-209:30Linschoten JO11-2 - WDS JO11-2veld 2
    19-05-2018WDS JO17-110:00WDS JO17-1 - Linschoten JO17-1veld 1
    19-05-2018WDS JO15-110:15WDS JO15-1 - Alphense Boys JO15-3veld 2
    19-05-2018WDS JO9-110:15DONK JO9-2 - WDS JO9-1veld 2
    19-05-2018WDS JO15-210:45Kamerik JO15-1 - WDS JO15-2veld 1
    19-05-2018WDS 212:00WDS 2 - Rohda '76 2veld 1
    19-05-2018WDS VE112:30Moerkapelle VE1 - WDS VE1veld 2
    19-05-2018WDS JO13-212:30SPV '81 JO13-1 - WDS JO13-2veld 1 licht
    19-05-2018WDS 314:00WDS 3 - Zevenhoven 3veld 2
    19-05-2018WDS 114:30WDS 1 - Koudekerk 1veld 1
    19-05-2018WDS 514:30Rohda '76 6 - WDS 5veld 3 licht
    19-05-2018WDS 416:15ARC 11 - WDS 4veld 8