• JO19-1 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Boere, LuukOverige stafTeammanager
    Heuvel, Gerard van denOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 apr. 19:15WDS JO19-1 - Kamerik JO19-1Sportpark Wierickeweide
    28 apr. 12:30Moerkapelle JO19-1 - WDS JO19-1Sportpark De Wilde Veenen
    12 mei. 14:30RVC '33 JO19-2 - WDS JO19-1Sportpark RVC '33
    16 mei. 19:30WDS JO19-1 - ONA JO19-1Sportpark Wierickeweide
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 apr.Barendrecht JO19-4 - WDS JO19-15 - 1
    14 apr.Jodan Boys, de JO19-4 - WDS JO19-12 - 3
  • Poulestanden JO19-1 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alphia JO19-11081142192325
    2Woubrugge JO19-1107033729821
    3Hazerswoudse Boys JO19-11061327131419
    4Nicolaas Boys JO19-11052334151917
    5Zevenhoven JO19-185032224-215
    6Moerkapelle JO19-194141525-1013
    7FC Oudewater JO19-294053132-112
    8WDS JO19-1103251326-1311
    9Koudekerk JO19-1103161926-710
    10Zwammerdam JO19-183052229-79
    11Bernardus JO19-1100010731-240

    Poulestanden JO19-1 (0227 Onder 19 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gouderak JO19-1851231201116
    2Gouda JO19-165012872115
    3ONA JO19-165012481615
    4Cabauw JO19-1741231191213
    5Kamerik JO19-154011310312
    6Moerkapelle JO19-164022114712
    7WDS JO19-152031318-56
    8FC Oudewater JO19-26204272346
    9Jodan Boys, de JO19-461051024-143
    10Ammerstolse S.V. JO19-15005720-130
    11RVC '33 JO19-26006850-420

    Poulestanden JO19-1 (B3290 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Barendrecht JO19-411005143
    2DSO JO19-411003213
    3Die Haghe JO19-211001013
    4GHVV'13 JO19-111001013
    5FC 's-Gravenzande JO19-3100123-10
    6Quick JO19-4100101-10
    7SCO '63 JO19-1100101-10
    8WDS JO19-1100115-40

    Poulestanden JO19-1 (B3220 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WDS JO19-111001013
    2Meerburg JO19-3100101-10

    Poulestanden JO19-1 (B3230 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC 's-Gravenzande JO19-311005323
    2SCO '63 JO19-111005323
    3Die Haghe JO19-211002113
    4WDS JO19-111002113
    5Quick JO19-411001013
    6DSO JO19-411002203
    7Barendrecht JO19-411004042
    8Hazerswoudse Boys JO19-110012200
    9Gouderak JO19-1100112-10
    10Voorschoten`97 JO19-3100112-10
    11VVSB JO19-2100101-10
    12Rhoon JO19-1100135-20
    13SVS JO19-2100135-20
    14Erasmus JO19-1100104-4-1

    Poulestanden JO19-1 (B3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alexandria'66 JO19-42200151146
    2WDS JO19-1211010914
    3Zwaluwen JO19-331111114-34
    4Capelle JO19-33003719-120
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Becquet, AntonTeamspeler
    Boere, LuukTeamspeler
    Gun, Luke van derTeamspeler
    Heuvel, Joost van denTeamspeler
    Hoogendoorn, StijnTeamspeler
    Jong, Nicky deTeamspeler
    Kasius, RickTeamspeler
    Koning, Sven deTeamspeler
    Zuidam, BenjaminTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Trainer: Gert de Jongh
    Leiders: Gerard van de Heuvel, Peter Kuijs

    Spelers
    Jesse Kuijs
    Joost van de Heuvel
    Bequet
    Luke van der Gun
    Luc Boere
    Rick Kasius
    Victor de Koning
    Levi Versluis
    Nicky de Jong
    Luuk Lemkes
    Benjamin Zuidam
    Elian Treur
    Sven de Koning
    Job Voskuil
    Stijn Hoogendoorn
    Becquet